www.farkli.forummum.net
Daha Kaliteli Bir Paylaşım İçin Lütfen Üye Olunuz.
www.farkli.forummum.net
Daha Kaliteli Bir Paylaşım İçin Lütfen Üye Olunuz.
www.farkli.forummum.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.farkli.forummum.net

AnasayfaANASAYFAAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim

Selam millet İşte.. Ben burdayım..

2 posters
YazarMesaj
by_karizmatik
FaRKLıYeNiüYe
FaRKLıYeNiüYe
by_karizmatik

Rep sistemi
Aktiflik:
Selam millet İşte.. Ben burdayım.. Img_left0/0Selam millet İşte.. Ben burdayım.. Empty_bar_bleue  (0/0)
Başarı Puanı:
Selam millet İşte.. Ben burdayım.. Left_bar_bleue0/0Selam millet İşte.. Ben burdayım.. Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
Selam millet İşte.. Ben burdayım.. Img_left0/0Selam millet İşte.. Ben burdayım.. Empty_bar_bleue  (0/0)
Selam millet İşte.. Ben burdayım.. Empty
MesajKonu: Selam millet İşte.. Ben burdayım..   Selam millet İşte.. Ben burdayım.. I_icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 1:05 pm

merhaba arkadaşlar adım ercan izmir ege ünv pc donanım grafik tasarım bölümün de 2 sınıf öğrencisiyim..
Aynı zaman da izmir karşıyaka spor da alt yapıda 17 forma numarsı ile futbool oynuyorum... Diyer bir mesleyim izmirde bir giyim magzasın da fotomodellik yapıyorum kemerde.. reklam vermek yasak olduğu için ismini vermiyorum..

Aile yapım Anlatıyım isterseniz bounce Annem ev hanımı babam aydın devlet hastanesin de beyin cerrah Prof.Dc.Levet Kara:D Bir tane kız kardeşim var 4 yaşın da ismi edanur.. Ellerinizden öper :P

1.89 boyun da 75 kilo da siyah saçlı ela gözlü yanağın da gamzeciği olan karizmatik senpatik biriyim..

başka ne anlatam bilmiyorum ki.. Sormak istediğiniz veya merak ettiğiniz bişiler olursa benim hakkım da özel veya kişisel hiç çekinmeden sorabilirsiniz... herkese iyi forumlar.. Aynı zamanda benim konumu ziyaret edip yorum bırakan arkadaşlarada ayrı ayrı tşk ederim.. mucx
emokid
FaRKLıaDMiNe
FaRKLıaDMiNe
emokid

Ruh Hali : 18

Rep sistemi
Aktiflik:
Başarı Puanı:
Selam millet İşte.. Ben burdayım.. Left_bar_bleue0/0Selam millet İşte.. Ben burdayım.. Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
Selam millet İşte.. Ben burdayım.. Empty
MesajKonu: Geri: Selam millet İşte.. Ben burdayım..   Selam millet İşte.. Ben burdayım.. I_icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 2:58 pm

hoşgeldiniz forumumuza

güzel paylaşımlar ümidiyle

hoş sohbetler

Selam millet İşte.. Ben burdayım..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selam Millet
» Mrb Millet
» Selam